مأموریت ما، پشتیبانی از وب سایتهای بزرگ ایرانی است.

بهینه سازی و امنیت سایت

مهم ترین اصل در طراحی سایت برقراری امنیت در آن است

چرا بهینه سازی وبسایت؟

پس از انجام پروژه طراحی سایت، دیده شدن و پیدا شدن توسط مخاطبان و افزایش بازدید لازمه رونق هر کسب و کاری میباشد. با یک حساب سر انگشتی بازدهی بالا همراه با هزینه کم تر با بهره گیری از خدمات سئو نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بهترین سرمایه گزاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز، بهبود سئو سایت میباشد.
با توجه به اینکه بیشتر کاربران از موتورهای جستجوی گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می‌کنند. بهبود سئو سایت باعث افزایش رتبه بازدید در وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل میشود زیرا از مهم ترین راه ها برای جلب بازدید کننده میباشد.

سئوی سایت
افزایش درآمد از سایت

افزایش درآمد از سایت

برای رونق بیشتر کسب و کار نیاز به برندینگ مناسب همراه با افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه، ورود بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتری است. در صورتی که شما به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی هستید آن هم با کمترین هزینه و بازدهی بالا، بهترین انتخاب برای شما خدمات سئو حرفه ای، بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی و سئو وب سایت میباشد.
لازم به بیان است که در پروژه های طراحی وب سایت حرفه ای سایت تخصصی گودبوم علاوه بر مشاوره سئو سایت، آخرین متد و ابزارهای ثابت سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا را در اختیار شما قرار میدهد.

مراحل بهینه سازی و سئو سایت

 • مشاوره سئو سایت، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر
 • بهینه سازی در ساختار و کدنویسی
 • استراتژی تولید بک لینک با ارزش
 • استراتژی تولید محتوای درجه یک
 • پیاده سازی و اجرای حرفه‌ای عملیات
 • ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

قدم اول در جهت بهبود سئو سایت یک مشاوره حرفه ای توسط یک تیم حرفه ای میباشد که وب سایت شما را از لحاظ سئو داخلی و خارجی انالیز کرده و شما را جهت بهبود سایت و کسب و کارتان یاری خواهد کرد.

مراحل بهینه سازی سایت
مزایای بهینه سازی سایت

مزایای بهینه سازی و سئو وب سایت

طبق آمار به دست آمده بیش از ۸۵ درصد از ورودی بازدید وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می شود، بنابراین نتیجه میگیریم که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت، بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد؛ این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانیم کاربرانی که از طریق موتور های جستجو از سایت شما بازدید میکنند درواقع هدفمند هستند و ممکن است که جزو مشتری های واقعی شما بشوند.
البته لازم به ذکر است عوال موئثر دیگری جهت نهایی کردن عملیات فروش وجود دارد که تیم تخصصی گودبوم با جلسات مشاوره مارکتینگ و فروش، شمارا در این راه هم جهت موفقیت کسب و کارتان یاری خواهند کرد.

گزارش تحلیلی سئو گودبوم

 • گزارشی بر مبنای نظرات کارشناسی تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ گودبوم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • گزارش تحلیل وضعیت سایت با استفاده از نمودار ها جدول و تصاویر مختلف.
 • تبیین استراتژی سئو برای سایت و همچنین تحلیل نقاط قوت و ضعف سایت شما.
 • مدت زمان مورد نیاز جهت تهیه و تکمیل این گزارش ۵ روز کاری خواهد بود.
 • گزارش ها به صورت pdf در ۱۵ الی ۲۰ صفحه در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
 • هزینه تهیه این گزارش ۲۱۰ تومان میباشد و همچنین امکان خرید آنلاین این گزارش نیز وجود دارد.

هدف ما در بهینه سازی سایت شما

موارد مهم سئو داخلی شامل موارد مهم داخلی سئو وب سایت مانند: نحوه طراحی (کدنویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و …) و محتوای سایت همراه با کلمات کلیدی به کار رفته در آن.
متخصصان بهینه سازی وب سایت در تیم گودبوم پس از جلسه مشاوره بهبود سئو و بررسی کامل وبسایت شما تمامی نواقص و مشکلات احتمالی شما را از نظر طراحی، محتوا و… را انالیز کرده و روش های موئثر جهت افزایش بازدید سایت و بهبود سئو را به شما معرفی خواهند کرد.