مأموریت ما، پشتیبانی از وب سایتهای بزرگ ایرانی است.

طراحی سایت

طراحی انواع سایت ها در گودبوم با شرایط خاص انجام می شود

طراحی سایت، واجب برای همه کسب و کارها

طراحی سایت یکی از گام های اولیه در راستای به رونق رسیدن هر کسب و کاری است. آن هم در دنیای امروز که اغلب کارها به صورت اینترنتی انجام می شود. فرقی ندارد که ارائه دهنده خدمات باشید یا فروشنده کالا. در هر صورت یک سایت اینترنتی می تواند به حرفه شما اعتبار بیشتری ببخشد و آمار فروش و کسب درآمدتان را افزایش دهد.

کافی است یک سایت مناسب، با طراحی اصولی داشته باشید تا افراد زیادی در سراسر ایران و حتی جهان، از طریق وب سایتتان با شما آشنا شوند و از محصولات شرکتتان استفاده کنند. اگر خودتان سررشته ای از طراحی و ساخت سایت ندارید، مهم نیست! می توانید از یک حرفه ای کمک بگیرید.

چرا طراحی سایت خود را به حرفه ای ها بسپاریم؟

مهم ترین بخش ایجاد یک وب سایت برای معرفی خدمات یا فروش محصولات، دیده شدن سایت است. به این معنی که صفحات سایت شما در جستجوهای گوگل رتبه خوبی داشته باشد و کاربران زیادی وارد سایت شما شوند. این مساله به طراحی سایت و همچنین سئو آن بستگی دارد. در واقع اگر زیرساخت های سایتتان به درستی و مطابق با اصول سئو شکل نگرفته باشند، همیشه یک جای کار می لنگد.

از سوی دیگر بسیار مهم است که سایت شما ظاهری کاربر پسند داشته باشد. یعنی هم مخاطبان و مشتری ها به راحتی قادر به مشاهده بخش های مختلف و خرید باشند و هم ادمین سایت بتواند به آسانی مطالب جدیدی روی سایت قرار دهد، قیمت ها را تغییر دهد و تیکت های کاربران را پاسخ دهد.

حرف آخر ما

علاوه بر این موارد، زیبایی سایت نیز در بازدهی آن تاثیر گذار است. در واقع کاربران مدت زمان بیشتری را به گشتن در صفحات مختلف سایت های زیبا اختصاص می دهند که این کار هم شانس فروش و هم سئو سایتتان را بالا خواهد برد.

در شرایطی که طراحی سایت کسب و کار خود را به افراد حرفه ای بسپارید، می توانید مطمئن باشید که تمامی موارد یاد شده در حین ساخت صفحات وب سایتتان رعایت می شود و البته سلایق و نظرات شما هم در کار اعمال خواهد شد. اما سپردن طراحی وب سایت به افراد ناشناس، اگرچه در ابتدای امر کم هزینه تر به نظر می رسد، پس از مدت کوتاهی شما را دچار مشکلات فراوانی خواهد کرد که باعث می شود در انتها هزینه ای برای طراحی مجدد یک سایت جدید بپردازید!

بنابراین به صرفه ترین کار پرداخت هزینه ای معقول به حرفه ای ها برای طراحی سایت و برخورداری از پشتیبانی تخصصی آنان است.

چرا ما را انتخاب میکنند ؟

نظر مشتریان در مورد گودبوم

مهندس قهرمانی

www.seylabzist.com

پشتیبانی بسیار خوب گودبوم باعث شد ما بتوانیم سایتمون را بازسازی کرده و مشتریان بیشتری را جذب کنیم

میلاد مختاری نفر

www.arzdigitalnews.com

برای من مساله سرعت در کار بود که پس از در میان گذاشتن اهمیت موضوع زمان، گودبوم با اولویت بسیار زیاد به کارهای من رسیدگی کرد.

خانم فراحی

www.ieltsfarahi.com

امکانات زیادی توسط گودبوم در سایتم اضافه شد و تجربه خیلی خوبی بود. امیدوارم تیم گودبوم همیشه در حال پیشرفت و موفقیت باشد.