مأموریت ما، پشتیبانی از وب سایتهای بزرگ ایرانی است.

درباره شرکت ما

آشنایی با ما

شرکت طراحی وبسایت گودبوم در سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد فضای کسب و کار آنلاین برای همه در سطح کشور، در شیراز فعالیت خود را آغاز کرد. لازم بذکر است اعضایی که در شرکت ما در حال فعالیت می باشند پیش از این سابقه اجرایی بصورت شخصی را داشته اند.

سعی شده است تمامی افرادی که در این شرکت استخدام می شوند دارای تبهر و تخصص خاصی باشند تا برند گودبوم مثل همیشه در اهتزاز بماند. ما با حرفه ای ها، برای حرفه ای ها کار خواهیم کرد.

طراحی سایت

با توجه به ماهیتی که شغل یا کسب و کار شما دارد یکی از انواع سایت های شرکتی، خدماتی، شخصی و یا فروشگاهی برای شما باید پیاده سازی گردد. نوع سایت خود را به گودبوم بسپارید، کارشناسان ما همه کارها را برای شما انجام خواهند داد.

پشتیبانی سایت

هر سایتی نیاز به رسیدگی و پشتیبانی دارد که در غیر اینصورت کسب و کار شما در فضای آنلاین با شکست روبرو می شود. در صورتی که شما وقت لازم برای مدیریت سایت خود را ندارید، آن را به پشتیبانان حرفه ای گودبوم بسپارید.

بهینه سازی و امنیت سایت

هر سایتی که در فضای واقعی اینترنت قرار میگیرد نیاز به پیاده سازی پروتکل های امنیتی جهت جلوگیری از هک و حملات DDOS را دارد. ما می توانیم بر روی امنیت سایت شما کار کنیم و شما را از حملات هکرها در امان داریم.

اپلیکیشن موبایل

هر سایتی مخصوصا سایت های فروشگاهی برای رفاه استفاده مشتریان و همچنین در دسترس تر بودن فروشگاه آنلاین، ملزم به استفاده از اپ های اندرویدی و IOS می باشد. پس به فکر اپ موبایلی برای فروشگاه آنلاین خود باشید.

حس یک پشتیبانی خوب

آیا میدانید تنها طراحی سایت برای کسب و کار، برای به درآمد رسیدن کافی نیست؟ برای حس خوب تجربه پشتیبانی از وبسایت می توانید با مجموعه ما همکاری نمایید. در مجموعه گودبوم افرادی در زمینه مشاور کسب و کار و همچنین پشتیبانان حرفه ای مشغول به کار می باشند.

چرا گودبوم؟

گودبوم با هدف ارتقا کارکنان خود در ارتقای تخصص فردی سعی در پیشرفت کارکنان خود را دارد. از این رو با توسعه فردی هر یک از کارکنان خود می تواند خدمات بهتری را به شما ارائه دهد.
همچنین ما در ارائه خدمات خود به قدری مطمئن هستیم که گارانتی ۷ روز عودت وجه در صورت نارضایتی مشتری را تضمین می کنیم.

مشاوره رایگان

در صورتی که قصد دارید بصورت رایگان، مشاوران کسب و کار با شما تماس گرفته و بصورت اختصاصی شما را راهنمایی کنند لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

مشاوره رایگان